ماکت مجتمع فولاد تبریز

درباره ما

آدا طرح، یک تیم خلاق و ماهر از متخصصان ساخت ماکت در رشته های معماری، گرافیک، نقاشی، الکترونیک و نرم افزار است. این تیم در طی فعالیت خود از سال 1384، به یک نیروی پایدار و با انگیزه با یک هدف مشترک تبدیل شده است :

لذت بردن از رضایت مشتری با ارائه ماکت خوب”

نمونه کارها

ماکت مجموعه تاریخی بازار تبریز

ماکت مجموعه تاریخی بازار تبریز

ماکت مجتمع آتش نشانی تبریز

ماکت مجتمع آتش نشانی تبریز

ماکت انواع دکل برق

ماکت انواع دکل برق

ماکت مجتمع پزشکی امید - زنجان

ماکت مجتمع پزشکی امید – زنجان

ماکت پست برق

ماکت پست برق

ماکت برج های دو قلوی شهریار

ماکت برج های دوقلو

خدمات آداطرح

مشاوره

ماکت سازی آدا طرح راهکارهایی برای تکمیل و بهینه سازی خواسته های کارفرما ارائه می دهد. تیم ما جدیدترین منابع و روشهای فناوری برای ارائه چندین راهکار ابتکاری و خاص برای هر پروژه با اولویت تکمیل درخواستهای مشتری و رضایت مندی به مشارکت می گذارد. ما با هر آنچه که آموخته ایم پاسخهایی جدید و متنوع به نیازهای مشتری ارائه می دهیم برای ما مطالعه و ارائه راهکارهای جدید، جذاب تر از پاسخ های تکراری است.

آداطرح

طراحی ماکت

ما ضمن اینکه طراحی ساخت ماکت را یک کار تیمی متشکل از انواع تخصص ها می دانیم بلکه طراحی را شالوده ارائه یک ماکت عالی می دانیم به همین دلیل طراحی ساخت ماکت برای ارائه پاسخ های منطقی به نیاز مشتری، همواره برای ما جذابیت داشته است. انتخاب مصالح با کیفیت و مقرون به صرفه، طراحی راهکار برای استفاده از نور، صدا و حرکت، لزوم ارائه تمهیدات حمل و نقل ایمن، ماندگاری ماکت، برنامه زمان بندی مراحل ساخت ماکت و چالش های مختص هر پروژه، از مهمترین موارد طراحی برای ارائه یک ماکت عالی است.

“چیزی برای ما مهمتر از ارائه یک ماکت عالی وجود ندارد.”

آداطرح

ساخت

آتلیه ماکت سازی آدا طرح ضمن تجهیز خود به ماشین آلات روز اعم از دستگاههای برش لیزر، سی ان سی، واتر جت وپرینترهای سه بعدی و با تکیه بر تیم دانش آموخته و خلاق خود معتقد است تجربه کسب شده از سال 1384  تضمین کننده ساخت ماکت با کیفیت عالی می باشد. تکنیک های توسعه یافته ی تجربی در استفاده از فن آوریهای نوین راهکار ماکت سازی آدا طرح در ساخت ماکت با کیفیت است.

ما به پشتوانه تجربه چندین ساله ماکت با کیفیت می سازیم.”

آداطرح

خدمات پس از فروش

: افتخار ما همکاری دوباره و چندین باره با مشتریان قبلی است علاوه بر تعهدات مکتوب، ماکت سازی آدا طرح رصد پاسخگویی ماکت به نیازهای مشتری در طی سالهای نگهداری را سرلوحه خوش نامی و احترام به حرفه خود می داند.اگر برای ما شروع پروژه ایی برای استمرار حرفه مهم است، قبل از آن همگرایی با مشتریان قبلی برای نگهداری ماکت و ارائه خدمات فنی، بسیار مهمتر. لذا ما همیشه در کنار پروژه ایی که تحویل دادیم، حاضر هستیم.

تحویل پروژه برای ما آغاز یک فرآیند تعهد اخلاقی و حرفه ای است.”

وبلاگ آداطرح

No results found

اعضای آداطرح

سیامک نصرالهی
کارشناس ارشد معماری مدیر طراحی و ساخت
رحیم ستارپور
رحیم ستارپور
کارشناس معماری مدیر پروژه
جواد توتونچیان
جواد توتونچیان
کارشناس معماری و الکترونیک مدیر پروژه
برای هرگونه مشاوره و سوال و سفارش با ما در تماس باشید

برخی از مشتریان ما

تجارت جهانی تبریز
بنیاد تعاون ارتش
شهرداری تبریز
صدا و سیمای آذربایجان شرقی
شرکت پارس ساختار
سازمان غذا و دارو
فولاد صائب تبریز
فهرست