درباره ماکت سازی آدا طرح

آدا طرح، یک تیم خلاق و ماهر از متخصصان ساخت ماکت در رشته های معماری، گرافیک، نقاشی، الکترونیک و نرم افزار است. این تیم در طی فعالیت خود از سال 1384، به یک نیروی پایدار و با انگیزه با یک هدف مشترک تبدیل شده است :

لذت بردن از رضایت مشتری با ارائه ماکت خوب”

به همین ترتیب، ما به کیفیت هر پروژه ای که از کارگاه خارج می شود افتخار می کنیم. ما معتقدیم که با تمرکز روی کیفیت و نه کمیت می توانیم از کار خود لذت ببریم و رضایت مشتری را فراهم سازیم.

آتلیه ماکت سازی آدا طرح با انجام صدها پروژه متنوع برای صدها مشتری متفاوت، دو حقیقت اساسی را یاد گرفته است : کار تیمی مهم است و ارتباط با مشتری حین کار مهمتر. هر دو برای تکمیل موفقیت آمیز ماکتی که تولید میکینم ضروری هستند ما معتقدیم مشتری به اندازه ما بخشی از فرآیند تولید ماکت است. ما احساس میکنیم مهم است مشتری را با توجه به پیشرفت مراحل ساخت ماکت، در معرض مشارکت قرار دهیم تا مشکلات پیش بینی نشده، شامل فرآیند ساخت ماکت و احیانا موارد مربوط به طراحی معماری و عملکردی پروژه، قبل از بروز مشکلات اساسی برطرف شود.

تیم ماکت سازی آدا طرح عادت دارد تا با درخواست های غیر معمول ساخت ماکت روبه رو شود از این رو اگر ماکتی نیاز دارید که غیر معمول است، ما راهی برای انجام آن پیدا خواهیم کرد. دانش گسترده تیم ما در مورد تکنیکهای ساخت ماکت همراه با تجربه چندین ساله، بدان معنی است که ما می توانیم در مورد هر چیز مختصری که به ما بگویید راهکارهایی برای ساخت ماکت از آن ارائه کنیم زیرا :

ما عاشق چالش برای ساخت ماکت هستیم.”

 

فهرست